Zgłoszonych wdrożeń
1 879
zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
PL EN
RSS

Strona archiwalna

Materiały szkoleniowe
Materiały szkoleniowe

Witaj na stronie demonstracyjnej bezpłatnych, intuicyjnych i prostych w obsłudze programów z rodziny SmodFUM. Wszystkie są w pełni edytowalne i modyfikowalne, mają szereg usprawnień podnoszących wygodę i poziom bezpieczeństwa. Są także bezpłatne do użytku prywatnego oraz do działań zarobkowych, ale pod pewnymi warunkami, o których przeczytasz w licencji.

Programy Smod są bezpłatne, używaj ich legalnie! Zapoznaj się z licencją.

Aktualności

Nowy szablon do MegaBIP

12.02.2015
Od dziś jest dostępny w standardzie czwarty szablon - pastelowy.

MegaBIP 2.10

05.02.2015
W nowej wersji programu kilka usprawnień, które nie są niezbędne (z punktu widzenia przepisów czy funkcjonalności), ale mogą ułatwić życie redaktorom BIP. UWAGA: trzeba dodać dwa pliki konfiguracyjne do katalogu config!

MegaBIP 2.08

23.12.2014
Można pobrać upgrade MegaBIP do wersji 2.08 (z każdej poprzedniej) z działu download. Ta wersja ma w dużym stopniu przebudowaną mechanikę. Aktualizacja wymaga instalatora, proszę zapoznać się z instrukcją (w pliku CzytajTo!.txt). Jeśli ktoś zauważy jakiś błąd to proszę o kontakt i wyrozumiałość, spieszyłem się żeby zdążyć przed świętami.

MegaBIP 2.07

20.12.2014
Jest już nowa wersja MegaBIP - można pobrać upgrade z działu download. W nowej wersji oprócz poprawki drobnych błędów, doszedł nowy szablon i możliwość wgrywania logo w formacie PNG.