zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
PL EN
RSS
SmodCMS

SmodSKLEP

SmodSKLEP to kompletne narzędzie e-commerce, jak wszystkie produkty z rodziny Smod - bezpłatne. Wyposażony jest w tę samą licencję co SmodCMS i SmodBIP, a więc na Użytkowniku spoczywają te same, niewielkie obowiązki. Tu także możliwe jest wykupienie licencji komercyjnych.

Sklep ten jest efektem kilku lat prac logistycznych nad ogólną zasadą funkcjonowania sklepu internetowego. Jest samą esencją tego, co myślę na temat funkcjonalności tego typu oprogramowania po solidnej analizie wielu działających sklepów i wielu rozmowach z mądrymi ludźmi, a także po chyba trzech podejściach do pisania oprogramowania e-commerce.

Standardowo sklep jest wyposażony w moduł płatności elektronicznych obsługiwanych przez DotPay. Oczywiście nie trzeba z niego korzystać, można także dopisać skrypty do kontaktu z systemem innego autoryzatora.

Aktywacja modułu płatności jest bardzo prosta. Trzeba tylko mieć numer klienta, który DotPay udostępnia każdemu, kto się zarejestruje w systemie.

Część edycyjna SmodSKLEP jest prosta w obsłudze, ale bardzo rozbudowana tak, by korzystanie ze sklepu nie obciążało nadmiernie jego właściciela. Jeśli klient zapłaci on-line za to co zamówi, Tobie pozostanie jedynie wysłać mu towar. Resztę, łącznie z drukowaniem etykiet adresowych - zrobi SmodSKLEP!

W SmodSKLEP możesz publikować zwykłe strony, dodawać produkty do różnych kategorii (każdy produkt może być w wielu kategoriach). Sam decydujesz jak długo jakiś produkt ma być nowością, system zaś sam informuje klienta o zmianach statusu jego zamówienia (przyjęte, opłacone, zrealizowane ...). Każde zamówienie jest prezentowane w wygodny sposób nie pozostawiający wątpliwości co z nim teraz należy zrobić. System sam proponuje druk etykiet adresowych, które są dodatkowo wyposażone w informacje, które mogą Ci pomoć, a które przy naklejaniu na paczkę możesz zwyczajnie odciąć.

SmodSKLEP ma też wiele opcji konfiguracyjnych, zaś jego wygląd jest w całości oparty na CSS, a więc jedyną granicą zmian jest Twoja wyobraźnia! Zapraszam do testów.

Wersję domonstracyjną można zobaczyć na sklep.smod.pl.