zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
PL EN
RSS
SmodCMS

Marcin Wysmułek

C.Zawodowo zajmuję się od 1996 roku projektowaniem systemów i interfejsów, które najczęściej później programują specjaliści od konkretnych rozwiązań, oraz grafiką komputerową. Chętnie słucham życzliwych uwag mądrzejszych ode mnie.

Nie lubię systemów template'owych (podobno niesłusznie) dlatego programy SmodFUM są w czystym PHP, gdzieniegdzie uzupełniamym przez drobne wstawki JavaScript i mają własne wsparcie "templejtowe". Wszelkie funkcje pisałem sam (z drobnymi, wyraźnie oznaczonymi wyjątkami) często korzystając z rad i publikacji.

Bardzo pomógł mi Paweł Napieralski, który nie tylko pilnie testował i wyszukiwał błędy, ale też proponował nowe (lepsze) rozwiązania i dzielił się ze mną swoją wiedzą na temat wyrażeń regularnych, PHP i CSS.

Dziękuję też Marcinowi Mrozińskiemu, programiście, z którym pracuję od lat, a który zawsze (no... prawie zawsze) ma dla mnie cierpliwość i znaczną część wiedzy o PHP zawdzięczam jemu (nawet kiedy odpowiada mi na pytanie skrótem RTFM to pokazuje w której części tego FM mam szukać) - dzięki.

W programach SmodFUM zdarzają się sporadycznie fragmenty napisane przez jego użytkowników, ponieważ były dobre i uzyskałem na to zgodę - włączyłem je do dystrybucji (np. moduł RSS Sławka modyfikowany także przez Pawła i przeze mnie), dzięki.

Jestem założycielem i właścicielem działającej od 1997 roku firmy Twórcy.pl.

Rozszerzona wersja tej notki znajduje się na help.smod.pl.

Wersja do druku Generuj PDF