zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
PL EN
RSS
SmodCMS

Informacje o SmodCMS

SmodCMS z założenia jest narzędziem w którym priorytetem jest wygoda użytkownika i łatwość dostosowania systemu do dowolnego szablonu układu strony.

SmodCMS powstał ponieważ był mi potrzebny wygodny, funkcjonalny i przede wszystkim niezwykle prosty w obsłudze system CMS. A jak już powstał pomyślalem sobie, że może się przydać innym.

Od wersji 2.0 Smod ma szablon (układ, layout, template ...) w całości zbudowany w oparciu o CSS, dzięki czemu możliwa jest dowolna zmiana układu strony poprzez edycję jednego pliku - arkusza stylów.

Smod nie ma wielu wymyślnych opcji (ale wszystko przed nami). Na pewno też ma jeszcze jakieś błędy. Dlatego bardzo proszę o informowanie mnie o problemach i ew. życzeniach odnośnie funkcjonalności.

Smod to NIE jest narzędzie oferowane klientom przez Twórcy.pl. W Twórcy.pl nigdy nie stosujemy rozwiązań open source chyba, że na wyraźne życzenie klienta. Nawet jeśli strona czy edytor wyglądają podobnie to NIE jest Smod.

Historia wersji jest dostępna w edytorze (www.twojadomena.com/edytor).

Szczegółowy opis systemu znajduje się w instrukcji na stronie help.smod.pl. Dostęp do strony wymaga rejestracji, rejestracja jest bezpłatna, dostęp do większości stron jest płatny.

Wersja do druku Generuj PDF