SmodCMS
Twoje konto ze starej strony NIE zostało przeniesione - zarejestruj się ponownie.

Zupełnie nowy CMS już jest

12.02.2019

Zupełnie nowy CMS już - zapraszam www.biplanecms.com

Zgłoszenia stron

Zgodnie z warunkami licencji proszę o zgłaszanie programu SmodBIP. Dziękuję.
Komunikat

Komunikat

Programy SmodFUM są programami bezpłatnymi. Bardzo proszę o zapoznanie się z licencją przed zainstalowaniem, a lepiej jeszcze przed pobraniem Smoda. Licencja obowiązuje użytkownika, nie ma znaczenia kto program instalował i kiedy.

Zawarliśmy umowę cywilno-prawną na zasadach określonych w licencji.

Są to programy bezpłatne i nie są objęte żadną pomocą techniczną. Mimo to staram się pomagać każdemu, kto ma jakikolwiek problem. ALE zanim zadasz mi pytanie wejdź na forum! Tam często już są opisy rozwiązań ew. problemów i są osoby, które na pewno chętnie pomogą.

Proszę unikać wysyłania do mnie listów z pytaniami natury technicznej. Będę odsyłał na forum, a już na pewno nie będę odpowiadał na pytania dotyczące problemów lub rzekomych problemów, które są omówione na forum. Proszę "zmarnować" dziesięć minut i użyć wyszukiwarki. Niestety ponad 90% osób piszących do mnie w ogóle nie zagląda na forum, czy na strony smod.pl.

Z zasady nie odpowiadam na listy anonimowe, nie odpowiadam także na listy podpisane cyfrowo. Podpis cyfrowy kuleje, nie chcę tracić czasu na pobieranie certyfikatów, instalowanie ich itd. Dlatego proszę nie kierować do mnie takich listów. Dziękuję za zrozumienie.

Proszę także nie telefonować do mnie z pytaniami natury technicznej. Zwłaszcza z pretensjami typu "ktoś mi źle zainstalował Smoda, wziął pieniądze, a nie działa wszystko poprawnie". Tego typu sprawy proszę kierować do beneficjenta wspominanej wpłaty lub od razu na numer 997.

Nigdy nie udzielam żadnej pomocy użytkownikom Smoda przez telefon, ani chat FB. Jeśli taka forma pomocy jest Ci niezbędna - wykup licencję komercyjną z odpowiednimi opcjami.

Dziekuję.