SmodCMS
Twoje konto ze starej strony NIE zostało przeniesione - zarejestruj się ponownie.

Zupełnie nowy CMS już jest

12.02.2019

Zupełnie nowy CMS już - zapraszam www.biplanecms.com

Zgłoszenia stron

Zgodnie z warunkami licencji proszę o zgłaszanie programu SmodBIP. Dziękuję.
Licencje

Licencje

Licencje

SmodCMS w podstawowej wersji jest bezpłatny - trzeba jednak spełnić warunki licencji, które de facto sprowadzają się do dwóch punktów - obowiązku zgłoszenia strony i obowiązku zachowania w stopce widocznego linku do strony Smod.pl. I to się nie zmieniło od lat.

Usunięcie linku ze stopki jest płatne. Włączenie wszystkich funkcji pełnej wersji jest płatne. Będzie, kiedyś, na razie rezygnuję z tego rozwiązania ze względów osobistych.

Wersje licencji komercyjnej
Licencja komercyjna ma dwie wersje - użytkową i deweloperską, czyli na jedno wdrożenie i na nieograniczoną ilość wdrożeń. Licencja komercyjna dotyczy jednej wersji czyli dopóki Smod ma numer np. 6.xx można bezpłatnie go aktualizować, przy przejściu na numer 7.xx należy wykupić upgrade.

Koszt licencji użytkowej podaje cennik poniżej, koszt licencji deweloperskiej jest negocjowany indywidualnie ponieważ ta wersja ma wiele opcji. Nabywca otrzymuje fakturę VAT.

Licencja deweloperska może obejmować po prostu nieograniczoną ilość wdrożeń w danej wersji, opcję wieczystego upgrade, pomoc techniczną (support) w określonym przez umowę zakresie (także mniejsze lub większe przeróbki skryptów itp.). Licencja taka ważna jest przez rok lub w opcji bez supportu może być ważna wieczyście. Support może być oddzielną, roczną opcją do licencji wieczystej itd. Możliwe są dowolne kombinacje - dokładnie to, co komu potrzebne. Możliwy jest także całościowy lub częściowy barter.

Cennik licencji użytkowej SmodCMS:

  • zakup licencji pełnej (użytkowej): 99,00 zł + VAT
  • usunięcie linku ze stopki: 300,00 zł + VAT