SmodCMS
Twoje konto ze starej strony NIE zostało przeniesione - zarejestruj się ponownie.

Zupełnie nowy CMS już jest

12.02.2019

Zupełnie nowy CMS już - zapraszam www.biplanecms.com

Zgłoszenia stron

Zgodnie z warunkami licencji proszę o zgłaszanie programu SmodBIP. Dziękuję.
Pretor

Pretor dla SmodCMS

Pretor dla SmodCMS

Pretor to wygodny i niezwykle prosty w obsłudze panel do zarządzania treścią stron internetowych, który można połączyć z każdą stroną internetową dzięki mojej autorskiej technologii OpenSmod. Każdy, kto choćby w minimalnym stopniu potrafi obsłużyć przeglądarkę internetową, może w ciągu kilkunastu minut nauczyć się korzystać z Pretora.

Program pomaga także w poprawnym przygotowaniu stron do pozycjonowania w wyszukiwarkach między innymi poprzez umożliwienie edycji meta-tagów czy uruchomienie tzw. „ładnych linków”. Wspiera też procesy zarządzania przepływem informacji w redakcji strony choćby poprzez informowanie kto i kiedy dodał czy modyfikował stronę. Umożliwia także stopniowanie uprawnień czyli nadawanie różnych praw edytorskich czy administracyjnych różnym użytkownikom.

Z tego względu jest to narzędzie zaprojektowane i przeznaczone szczególnie dla developerów, dla projektantów stron, którzy chcą koncentrować się na usability, estetyce, zasadach WCAG i funkcjonalności serwisu, nie tracąc czasu i zasobów na projektowanie baz, paneli CMS i programowanie czy przeróbki pod kątem pozycjonowania. Teraz możesz dodać elementy dynamiczne do statycznych dotąd stron, a także projektować strony w niestandardowym, poza-blokowym układzie, w postaci slajdów itd.

Pretor jest bezpłatny w podstawowej wersji, ma zamknięty kod, a niektóre funkcje będą płatne.


SmodCMS SmodCMS SmodCMS SmodCMS